Firma Loping s.c. została założona w 1995 roku i prowadzi działalność poligraficzną. Firma zajmuje się przede wszystkim nadrukami na tekstyliach, oraz szerzej pojętą poligrafią.
W dziedzinie nadruków na tekstyliach realizujemy zamówienia od jednej sztuki. W związku z tym, że posiadamy do dyspozycji wiele technologii nadruku, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią metodę nadruku do zlecenia tak, by efekt był najlepszy z możliwych. Zakupiliśmy drugą w Polsce maszynę do druku cyfrowego z bielą. Nasze produkty są wysokiej jakości. Zapewniamy kompleksowe usługi wykończeniowe takie jak druk, doszywaniem metek, lamówek, wszywek, pakowanie i etykietowanie produktów. Dzięki rozeznaniu na rynku tekstyliów i współpracy z wieloma dostawcami, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.


Firma Loping s.c. jest właścicielem marki Choppers Division – codziennej odzieży motocyklowej wysokiej jakości. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego pod adresem www.choppersdivision.pl.


Loping s.c. jest także jedynym Autoryzowanym Przedstawicielem Handlowym (na Polskę) czeskiego producenta urządzeń do lakierowania i suszenia w technologiach IR i UV - Aeroterm.