KOSZULKI
Dzięki temu, że mamy wielu dostawców, nasza oferta jest bardzo szeroka i bogata. Koszulki, które mamy w ofercie standardowej występują w wielu kolorach i krojach, w gramaturze od 145 do 240 gram. Najbardziej popularną gramaturą bawełny jest 190 gram. Proponujemy Państwu koszulki T-shirt z krótkim oraz długim rękawem, koszulki polo, bluzy, polary, koszule, czapki oraz wiele innych tekstyliów. Przyjmujemy zamówienia na bluzy oraz t-shirty w rozmiarach do 9XL. Dla Państwa możemy zlecić wykonanie lub sprowadzić indywidualne kroje koszulek również na specjalne zamówienie.


Oferujemy Państwu nadruki na tekstyliach w następujących technologiach:

NADRUK CYFROWY
Naszym najnowszym nabytkiem jest urządzenie Brother GT-782, służące do nadruku cyfrowego na tekstyliach. Jest to jedna z dwóch takich maszyn w Polsce. Technologia nadruku cyfrowego jest natryskowa, druk odbywa się bezpośrednio na tkaninie farbami wodnymi, po naniesieniu farby za pomocą ruchomych dysz tkanina suszona jest pod prasą w celu utrwalenia wzoru. Technologia ta charakteryzuje się miękkim nadrukiem (farba wodna jest praktycznie niewyczuwalna w dotyku), oraz szczegółowym wydrukiem złożonych wzorów takich jak zdjęcia, czy grafiki z przejściami tonalnymi, dodatkowo mamy atesty do nadruków dla dzieci do lat trzech. Używane przez nas farby są w 100% ekologiczne. Kolejną zaletą tej technologii jest możliwość nadruku na wszelkich rodzajach bawełny, włącznie z jeansem. Urządzenie Brother GT-782 pozwala na wydrukowanie najwymyślniejszych wzorów już od jednej sztuki, nadaje się także do większych nakładów. Główną zaletą tej metody jest możliwość drukowania bardzo złożonych wzorów.

SITODRUK
Jest to metoda nadruku doskonała do większych zamówień. Wzór jest naświetlany na matrycy sitodrukowej, przez którą nanoszona zostaje na koszulkę farba plastizolowa lub wodna. Metoda ta pozwala na relatywnie szybki czas realizacji zlecenia nawet na kilkaset koszulek, jednak dotyczy to większej ilości z dokładnie tym samym wzorem. Przy większych partiach dopuszczamy zmianę koloru nadruku, np. część koszulek czarnych z białym nadrukiem, część białych z czarnym. Farba plastizolowa po nadrukowaniu i dodatkowym utrwaleniu za pomocą temperatury ma jednolitą, gładką fakturę. Farba wodna wsiąka całkowicie w tkaninę - nadruk nie jest wyczuwalny w dotyku. Mamy również możliwość drukowania farbami puchnącymi, co daje efekt wypukłego nadruku nawet do grubości 5 mm. Metoda ta charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością nadruku (gwarantujemy trwałość powyżej 50 prań).

WYWAB
Technologia ta polega na wytrawieniu barwnika tkaniny za pomocą kwasu, przez co osiągnięty kolor wzoru stanowi barwę materiału przed jego zafarbowaniem. Dzięki zastosowaniu takiej metody, wzór jest wyjątkowo trwały, nie ulega spieraniu. Przy słabszym natężeniu kwasu można łatwo uzyskać efekt starości nadruku.

TERMOTRANSFER
Dysponujemy również metodą termotransferu. Jest to metoda druku bazująca na klasycznym sitodruku, z tą różnicą, że wzór jest drukowany na papierze transferowym i na koniec wgrzewany w tkaninę na prasie termotransferowej. Dzięki temu farba wysycha na papierze i nie wsiąka w tkaninę, co powoduje dużo lepsze odwzorowanie szczegółów nadruku oraz daje możliwość nadruku w mało dostępnych miejscach (rękaw, brzeg koszulki, kieszonka koszuli). Metoda ta doskonale nadaje się do znakowania ubrań roboczych, nanoszenia na koszulki szczegółowych logotypów, oraz nadrukowywania w mało dostępnych miejscach. Podobnie jak w przypadku metody sitodruku, można drukować farbami plastizolowymi lub wodnymi. Druk termotransferowy, dzięki przenoszeniu farby za pomocą papieru transferowego, jest bardzo uniwersalny i daje możliwość zadruku na tkaninach o gramaturze od 130 do 420 gram.

FLEX/FLOCK
Dzięki temu, że każdy element nadruku wycinany jest oddzielnie ze specjalnej folii za pomocą plotera, a później wgrzewany w tkaninę na prasie termotransferowej, metoda ta doskonale się nadaje do nadruków w niskich nakładach lub łączenia z innymi technologiami w celu personalizacji każdego egzemplarza (np. imię na rękawie, indywidualny nadruk na kapturze, czy karku, różne kolory na każdym egzemplarzu). Metoda ta jest najczęściej stosowana do nadruków z personalizacją takich jak koszulki sportowe z imionami zawodników, czy fartuchy lekarskie z imieniem i nazwiskiem pracownika. Doskonale się nadaje do uzupełniania innych technologii w celu uzyskania efektów specjalnych – mamy do dyspozycji folie brokatowe, metalizowane, fluorescencyjne, perłowe, holograficzne, wypukłe oraz wiele innych.
FLEX charakteryzuje się jednolitą i cienką warstwą nadruku, a FLOCK jest materiałem grubszym o strukturze „meszku”.


Dodatkowo Loping s.c. to:

CHOPPERS DIVISION
Jesteśmy właścicielem marki Choppers Division – codziennej odzieży motocyklowej wysokiej jakości i w rozsądnej cenie. Nasza kolekcja to szeroki wybór t-shirtów z krótkim i długim rękawem, bluz oraz chust. Wyjątkowe, charakterystyczne wykończenie wzorów powoduje, że nasza odzież jest niepowtarzalna i jest gwarancją dobrej jakości. Modele naszych bluz są specjalnie wykończone dla motocyklistów, by sprawowały się doskonale podczas szybkiej jazdy na motorze. Regularnie gościmy w Chudowie na spotkaniach motocyklowych dzięki czemu mamy kontakt z odbiorcami i możemy dostosować nasze produkty do potrzeb naszych klientów. Marka jest coraz bardziej znana w środowisku. Dzięki wyżej wymienionym technologiom, każdy wzór możemy zmodyfikować i spersonalizować na życzenie indywidualnego klienta. Posiadamy bazę ponad 3 000 amerykańskich wzorów, które udostępniamy klubom motocyklowym.

AEROTERM
Firma Loping s.c. jest jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem handlowym firmy Aeroterm. Czeski producent sprzętu jest liderem rynku urządzeń UV i IR. Na zamówienie sprowadzamy profesjonalny sprzęt do lakierowania, suszenia i naświetlania (tunele, lampy). Dostarczamy również podzespoły do urządzeń IR i UV takie jak żarówki itp. . Dzięki regularnym wyjazdom do siedziby firmy, zawsze jesteśmy na bieżąco z ofertą i jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

POLIGRAFIA
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku poligraficznym oraz własnemu parkowi maszyn, realizujemy najróżniejsze zlecenia z zakresu małej poligrafii. Znajomość technologii i specyfiki różnych prac, pozwala nam na dostosowanie projektów w taki sposób, by odpowiadały oczekiwaniom klienta. Realizujemy najróżniejsze zlecenia z zakresu poligrafii oraz reklamy takie jak oklejanie samochodów, cyfrowy druk niskonakładowy, sitodruk, wizytówki, karty biznesowe, ulotki, kalendarze, bannery, roll-upy, potykacze, papiery firmowe, teczki ofertowe, foldery, czy naklejki a także wiele innych. Wykonujemy także projekty graficzne na potrzeby klienta.